En çok okunan

Karadenizden

trabzonnethaber
Ali Rıza Egemen: Kararı Ali Sürmen verdi! e-Posta
Trabzonspor
Salı, 06 Kasım 2018 13:08

fft226_mf11095854.jpegTrabzonspor’un eski yöneticisi Ali Rıza Egemen açıklamalarda bulundu.

Egemen, Trabzonspor yönetiminin kendisini disiplin kuruluna sevk etmesiyle ilgili konuştu.

Egemen şunları söyledi:

“Ben aslında çok mutlu değilim. Üzgünüm Çok talihsiz bir durum bu. Beğenirler beğenmezler. Trabzonspor’da bir dönem önce Başkan yardımcılığı yapmış bir kişiyi disiplin kuruluna sevk ederek susturmak için ceza verdiler. Benim Bu disiplin süreci ile ilgi bir gelişme olmasa çok sevdiğim Trabzonspor’u zor durumda bırakacak Trabzonspor’u zor durumda bırakacak bir şey yapmam. Arımızdan sustuk camia zarar görmesin diye sustuk. Bu toplantı Muharrem Usta ve diğer arkadaşların etkisiyle olan bir basın toplantısı değildir.

Hakkımız yenmiştir, ah alınmıştır. Benim üzerimden disiplin soruşturması açılarak hakkım gasp edilmiştir. Bu disiplin soruşturması baştan aşağıya haksız ve hukuksuzdur. 2010-2011 de hak gaspına uğrayan bir camia olarak kendi üyesine hak gaspı yaşatan bir camia olduk. Disiplin Kurulu ile ilgili olan süreçte birkaç tarih vermek istiyorum. 18 Temmuz’da tebligat geldi. Bana isnat edilen suçlama 2’si 9 Nisan tarihli. Yani 7-8 Nisan’da Genel Kurul yaptık. Bir diğeri de 25.05.2018’de bana göre bir tutar dalı olabilecek bir suçlama.

İlk suçlama 9 Nisan 2018 pazartesi Biz görevdeyiz. İnternet sitesinde bir deklarasyon var. Ali Sürmen imzalı. Sordurdum kim koydu. "Hayrettin bey" dediler. Muharrem Usta, Başkan Ağaoğlu ve bir yönetici daha toplantı halinde. Salı günü alelacele geldiler. Yönetimi aldılar. Beni bundan suçladılar. Bunlar üyeleri sevmezler. Üyeler onlar için önemsizdir. Ben tüzüklerle ilgilenmiş bir kişiyim. Benim kulüp kültürümde Başkan satılmaz. Ben Başkanı Satmadım. Mazbatayı almak için geldiklerinde paranız var mı dedi. O sırada Emin Kahraman’a "sana da yazıklar olsun abi" dedim. 2. Suçlama bu.

Ahmet Ağaoğlu’nun Olcay Çakır’ın canlı yayınına katıldığı sırada "Yalan konuşma Ağaoğlu" yazdım. 3. Suçlama da bu. "Yalan Söyleme Ahmet" kelimesi hakaret değildir. Vurgulayarak söylemiş olsam bile hakaret değildir. Benim bu Trabzonspor Aşkım. Bunu bilin. Ben 5 yaşında su sattım oralarda. Bu cezanın arkasında başka şeyler var. Ben olsaydım bu evrakların altına imza atmazdım. Bunlar nedir. Ben ifademi verdim. Disiplin Kurulu başkanı istifa ediyor. Stada müdür oluyor. Bu arada benim için evraklar biriktiriliyor. Ben bu savunmayı kabul etmiyorum. Ben Alparslan Özdemir’e savunma vereceğim dedi. Ben savunmamı verdim. Bana burada bir şey yok dediler. Yazarak vermediler. Neden vermediler? Çünkü kararı kendileri yazmadı. Ali Sürmen Yazdı. Buradan söylüyorum. Size meze olmayacağım.”

Haber: imdat yilmaz

 

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız, eğer kayıtlı değilseniz lütfen ilk önce kayıt olunuz.

busy
Bu haber toplam 735 defa okunmuştur