En çok okunan

Karadenizden

trabzonnethaber
Araklıda Turizm'de Tarihi Gün 3 Yıldızlı Otel Oraya Yapıyor e-Posta
Gündem
Pazartesi, 10 Eylül 2018 22:10

Araklı

Pazarcık mevkiğine üç yıldızlı otel yapılması için tarihi adım atıldı.

 

Araklılı  yatırımcı Adem Aygün ile projesini hazırlayan mimar Gökmen Yılmaz Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Meclis üyeleri  Pazarcıkta bir araya gelerek gerekli çalışmaları yaptı.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Turizm açısından Pazarcık'ı ayağa kaldırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Araklımıza hayırlı olsun dedi.

 

Yatırımca Adem Aygün Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Uzun zaman oldu bu gölgeye bir 3 yıldızlı otel projemiz vardı. ALLAH nasip ederse iki sene içinde projemiz hayata geçireceğiz  dedi.

 

Yerimiz pazarcık Hes gölünün üstünde olacak 25 odalı 50 kişi kapasitelik Otelimizin içinde yöresel yemek bölümü yöresel ürünlerin satış bölümü havuzumuz otelimize gelen herkes için her şeyi en güzelini yapacağız dedi.

 

Aygün açıklamasın bunun yanında yürüyüş parkurlarımız çocuk parkımız olacak dedi. Adem Aygün Açıklamasın bu projemiz için bize destek veren Araklı Belediye Başkanımız Recep Çebi ve Araklı AK Parti İlçe Bakanımız Şaban Bıyık beye çok teşekkür ederim dedi

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız, eğer kayıtlı değilseniz lütfen ilk önce kayıt olunuz.

busy
Bu haber toplam 521 defa okunmuştur